HIZLI TESLİMAT SEÇENEKLERİ

Q Yatak ile uzun teslimat süreleri beklemeden siparişlerinizde yer alan ürünleri en kısa sürede teslim alırsınız.

Firmamız üretici olmanın verdiği avantajlar ile ürünlerinizi siparişinizi takip eden süreçte İstanbul içerisinde kendi araçlarıyla, İstanbul dışında anlaşmalı kargo firmaları aracılığıyla teslim ediyoruz.

GERÇEK MÜŞTERİ YORUM ve DEĞERLENDİRMELERİ

Q Yatak ürünlerini incelerken gerçek müşterilerin gerçek yorumlarını inceleyebilir, satın alacağınız ürünleri daha önce kullanmış/deneyimlemiş kişilerin görüşlerinden faydalanabilirsiniz. 


Müşterilerimiz satın aldıkları ürünlere ilişkin tüm deneyimlerini ürün yorumları ile derecelendirebilir, yorum yazarak deneyimlerini potansiyel alıcılar ile paylaşabilirler.

SAĞLIĞINIZ BİRİNCİ ÖNCELİĞİMİZ

Q Yatak ile uzun teslimat süreleri beklemeden siparişlerinizde yer alan ürünleri en kısa sürede teslim alırsınız.

Müşterilerimizin ve çalışma arkadaşlarımızın sağlığını her şeyden çok önemsiyoruz. Ürünlerimiz ve mağazalarımız düzenli aralıklarla dezenfekte ediliyor. Satış Noktalarımızda sizlerin temas edebileceği her noktayı, tüm yüzeyleri düzenli aralıklarla steril yöntemlerle temizliyoruz.

Ürünlerinizin teslimatını ve montajını yapan saha ekiplerimiz ile satış sonrası hizmet ekiplerimiz başta olmak üzere tüm ekiplerimiz; ekipmanları ile hijyen kurallarına uygun şekilde giyinmekte ve çalışmaları esnasında da hijyen kurallarına uygun hareket etmektedirler.