Yardım Merkezi

Üyelik

+
Q Yatak üzerinden gerçekleştireceğiniz satınalma sürecinde sizlere eşsiz bir alışveriş deneyimi yaşatmak istiyoruz. Ürünlerinizin sipariş sonrası takip işlemleri, kampanyalar ve duyurular hakkında bilgilendirmeler vb işlemler için bir kaç basit adımda üyelik kaydı oluşturarak Q Yatak avantajlarından rahatlıkla faydalanabilirsiniz.
+
Q Yatak, üzerinden yapacağınız alışverişlerde verilerinizin güvenliğini ve gizliliğini sağlar. Kişisel verilerinizi güvende tutma ve değiştirme, kayıp, yetkisiz ifşa veya erişime karşı korumak için gerekli tüm önlemleri alma yükümlülüğünü kapsayan kanunla düzenlenmiş yükümlülüklere tabiyiz. Sitemizden yaptığınız her satın alma işleminin %100 güvenli olduğunu garanti ediyoruz. Kişisel veya finansal verilerinizi gerektiren tüm işlemler güvenli bir ortamda gerçekleştirilir. Sunucumuz standart güvenlik teknolojisi SSL (Güvenli Yuva Katmanı) kullanılarak korunmaktadır. Sağlanan tüm veriler site üzerinden gezinirken şifrelenir.
+
Sitemize üye olmak için ana sayfamızda yer alan "Yeni Üyelik" linkini tıklayarak, açılan sayfadaki alanları doldurmanız yeterlidir. Bu işlemler sonunda üyeliğiniz tamamlanmış olacaktır. Sitemize üyelik için herhangi bir ücret ödemenize gerek yoktur. Hemen üye olmak için tıklayınız.
+
Üye Giriş bölümündeki "Parolanımı Unuttun" bağlantısını tıkladığınızda size yeni bir şifre içeren bir e-posta gönderilecektir.

Siparişler

+
Web sitemizden satın almak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:


1- İlgilendiğiniz ürünleri bulun ve "Sepete Ekle" butonuna tıklayarak alışveriş sepetinize ekleyin.
2- Tüm ürünlerinizi seçtikten sonra alışveriş sepeti simgesini tıklayın. Açılacak sayfada ürün fiyatlarını ve nakliye masraflarını göreceksiniz. Ayrıca herhangi bir ürünü sepetinizden kaldırabileceksiniz. Fatura ve teslimat adresinizi seçtikten sonra ödeme bilgilerinizi girmeniz gerekecektir. Son adımda bizimle paylaşmak istediklerinizi "Açıklamalar" bölümüne ekleyebilirsiniz.
3- Size en uygun ödeme çözümünü seçebilmeniz adına sitemizde birden fazla ödeme seçeneği bulunmaktadır. Kredi kartı ödemeleriniz için Türkiye'nin en güvenilir ödeme sistemi İyzico ile çalışmaktayız.
4- Satın alma işleminizi onaylayın. Siparişiniz başarıyla verildiyse, size bir onay e-postası gönderilecektir.

Herhangi bir sorunuz varsa veya siparişinizi vermek için yardıma ihtiyacınız varsa, lütfen bed's ile e-posta ( iletisim@qyatak.com ), Telefon (+90 850 888 32 32) ile iletişime geçin veya qyatak.com'daki canlı sohbetimizi kullanın.
+
Daha fazla bilgi için İade Politikamızı okuyabilirsiniz.
+
Daha fazla bilgi için Şartlar ve Koşullarımızı okuyabilirsiniz.
+
Siparişinize ilişkin ödeme işlemini gerçekleştirmenize istinaden sonraki 5-8 iş günü içinde ürünlerinizin teslimatı sağlanacaktır. Tüm ürünlerin teslimat süreleri farklılık gösterdiği için ayrıntılı teslimat sürelerini ürün sayfasında görebilirsiniz. Daha kapsamlı bilgi almak için lütfen bizimle e-posta ( iletisim@qyatak.com ), Telefon (+90 850 888 32 32) veya qyatak.com üzerinden canlı sohbetimiz ile iletişime geçiniz.
+
Ürünleri her zaman standart teslimat süresi içinde göndermiş olmayı hedefliyoruz. Ancak bazen beklenmeyen faktörler gecikmeye sebep olabiliyor.

Gecikmeye sebep olabilecek bazı durumlar,
- Ürün teslimatı indirim dönemine denk gelmişse
- Siparişin resmi tatil günlerinde oluşturulmuşsa,
- Olumsuz hava koşulları gibi kontrolümüz dışında gelişen bir durum mevcutsa,
+
Siparişlerinizin güvenliği ve nitelikli takibinin yapılabilmesi için teslimat adresi olarak kargo şubesi seçmenizi tavsiye etmemekteyiz.